Numakers PLA Wood

Fra Numakers, USA PLA

  • Wood

Hvordan skriver jeg det ut?

Dyse
200-230 °C
Printplate
40-60 °C
Diameter
1.75 mm

Ferdig profil i 1 slicer

Numakers PLA Wood på et øyeblikk

Numakers PLA Wood er PLA-filament fra Numakers, et merke fra USA. Skriv det ut med dysen på 200-230 °C og printplaten på 40-60 °C. Den finnes i 1 farge, på 1 kg-spoler.

Materiale
PLA
Dyse
200-230 °C
Printplate
40-60 °C
Diameter
1.75 mm
Spolestørrelser
1 kg
Farger
1
Alle spesifikasjoner

Numakers PLA Wood-farger

    • Wood
    Wood Trefylt

Hvor kan du kjøpe Numakers PLA Wood

Vi kjenner foreløpig ikke til noen butikk som selger det. Amazon kan ha det.

Amazon

Søk etter Numakers PLA Wood på Amazon. Lenken åpner Amazon for landet ditt, hvis det finnes en.

Søk på Amazon Partnerlenke

Informasjon om partnerlenker: Enkelte lenker på denne siden er partnerlenker. Vi kan motta provisjon hvis du kjøper noe, uten ekstra kostnad for deg. Som Amazon-partner tjener vi på kvalifiserte kjøp.

Printere for Numakers PLA Wood

PLA er et grunnleggende materiale som praktisk talt alle 3D-printere skriver ut: 747 av de 747 printerne i katalogen vår skriver det ut godt. Nedenfor er printerne som SimplyPrint-brukere oftest skriver ut med.

Numakers PLA Wood i en AMS, CFS eller ACE Pro, og NFC-brikken

I en enhet for flere materialer

PLA er typen filament multimaterialenheter er laget for.

Open Filament Database registrerer foreløpig ikke spolens størrelse eller om den er av papp: Sjekk at den passer i enheten din.

NFC- og RFID-brikker

Numakers er oppført som et OpenTag-merke: SimplyPrint leser en spole med brikke.

Ikke alle spoler fra Numakers har en. SimplyPrint skriver en brikke til systemet du bruker, slik at spolen fungerer som systemprodusentens egen:

OpenPrintTag: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Prusa-printere leser den som sin egen.

QidiTech: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at QIDI-printere leser den som sin egen.

OpenSpool: SimplyPrint programmerer en åpen OpenSpool-brikke, som enhver OpenSpool-leser kan lese.

OpenTag: SimplyPrint programmerer en åpen OpenTag-brikke, som enhver OpenTag-leser kan lese.

Creality CFS: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Creality-printere leser den som sin egen.

Anycubic ACE: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Anycubic-printere leser den som sin egen.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at ELEGOO-printere leser den som sin egen.

TigerTag: SimplyPrint programmerer en åpen TigerTag-brikke, som enhver TigerTag-leser kan lese.

Bambu Lab og Snapmaker U1-brikker er signert av printerprodusenten, så vi kan ikke skrive til dem, men vi kan skrive til de andre. På disse printerne holder SimplyPrint oversikt over spolen i stedet.

Les fra NFC-brikke
Merke
Materiale
Farge
Spole
Gjenværende vekt 0 g av 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Slicerprofiler for Numakers PLA Wood

Ferdige profiler fra slicerprodusentene og Numakers, innebygd i SimplyPrints nettbaserte slicer: velg filamentet og slice i nettleseren.

Spesifikasjoner for Numakers PLA Wood

Temperaturer, materiale og spoler, slik Numakers oppgir dem i Open Filament Database.

Print

Dysetemperatur 200-230 °C
Printplatetemperatur 40-60 °C
Herdet dyse Ikke oppført som abrasivt

Materiale

Materiale PLA
Egenskaper Trefylt
Tetthet 1.1 g/cm³
Merke fra USA

Spoler

Diameter 1.75 mm
Spolestørrelser 1 kg
Farger 1
Påfyll uten spole Ukjent

Er disse dataene feil? Rediger dem i Open Filament Database: Endringen vises på denne siden ved neste import. Filamentets fil på GitHub

Sammenlign Numakers PLA Wood med lignende filamenter

Samme type filament fra andre merker, med lignende overflate og temperaturer, som du kan kjøpe.

Ofte stilte spørsmål

Hvilken temperatur skal jeg printe Numakers PLA Wood ved?

Numakers oppgir en dysetemperatur på 200-230 °C og en printplatetemperatur på 40-60 °C. Begynn midt i intervallet og juster for printeren din.

Hvilke 3D-printere kan skrive ut Numakers PLA Wood?

Nesten alle: PLA er et grunnleggende materiale som nesten alle 3D-printere kan skrive ut, og 747 av de 747 printerne i katalogen vår kan skrive det ut godt.

Har Numakers PLA Wood en NFC- eller RFID-brikke?

Numakers er oppført som et OpenTag-merke, så noen av spolene kan ha den brikken, som SimplyPrint leser. SimplyPrint kan også programmere en brikke for merket for OpenPrintTag, QidiTech, OpenSpool, OpenTag, Creality CFS, Anycubic ACE, ELEGOO Canvas og TigerTag.

Finnes det en slicerprofil for Numakers PLA Wood?

Ja, i PrusaSlicer, og de er innebygd i SimplyPrints nettslicer.

Filamentdata: Open Filament Database, en åpen katalog vedlikeholdt av fellesskapet som SimplyPrint bidrar til å drive. Bruksdata, printervurderinger og NFC-støtte tilhører SimplyPrint.