SMART MATERIALS 3D PETG

Від SMART MATERIALS 3D, Іспанія PETG

  • Chlorophyll
  • Cobalt
  • Default
  • Fp Natural
  • Ivory White
  • Mdt
  • Mdt Blue
  • Natural
  • Orinoco
  • PVA Natural
  • Ruby
  • True black

Як ним друкувати?

Сопло
220-250 °C
Стіл
70-90 °C
Діаметр
1.75 mm

SMART MATERIALS 3D PETG коротко

SMART MATERIALS 3D PETG це філамент із PETG від SMART MATERIALS 3D, бренду з Іспанія. Друкуйте за температури сопла 220-250 °C і столу 70-90 °C. Випускається у 12 кольорах, на котушках 1 kg.

Матеріал
PETG
Сопло
220-250 °C
Стіл
70-90 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
1 kg
Кольори
12
Усі характеристики

SMART MATERIALS 3D PETG: кольори

    • Chlorophyll
    Chlorophyll
    • Cobalt
    Cobalt
    • Default
    Default
    • Fp Natural
    Fp Natural
    • Ivory White
    Ivory White
    • Mdt
    Mdt
    • Mdt Blue
    Mdt Blue
    • Natural
    Natural
    • Orinoco
    Orinoco
    • PVA Natural
    PVA Natural
    • Ruby
    Ruby
    • True black
    True black

Де купити SMART MATERIALS 3D PETG

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте SMART MATERIALS 3D PETG на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери для SMART MATERIALS 3D PETG

PETG це базовий матеріал, яким друкує майже кожен 3D-принтер: 703 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним. Нижче наведено принтери, на яких користувачі SimplyPrint друкують найчастіше.

SMART MATERIALS 3D PETG в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

PETG це тип філаменту, для якого призначені багатоматеріальні пристрої.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, SMART MATERIALS 3D не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

SMART MATERIALS 3D PETG: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю PETG у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

SMART MATERIALS 3D PETG: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені SMART MATERIALS 3D у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 220-250 °C
Температура стола 70-90 °C
Загартоване сопло Невідомо

Матеріал

Матеріал PETG
Властивості Невідомо
Густина 1.27 g/cm³
Бренд з Іспанія

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 1 kg
Кольори 12
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти SMART MATERIALS 3D PETG зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати SMART MATERIALS 3D PETG?

SMART MATERIALS 3D вказує температуру сопла 220-250 °C і температуру столу 70-90 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом SMART MATERIALS 3D PETG?

Майже будь-який: PETG є базовим матеріалом, яким друкує майже кожен 3D-принтер, і 703 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним.

Чи має SMART MATERIALS 3D PETG мітку NFC або RFID?

Не від SMART MATERIALS 3D, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з OpenPrintTag, QidiTech, OpenSpool, OpenTag, Creality CFS, Anycubic ACE, ELEGOO Canvas і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для SMART MATERIALS 3D PETG?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль PETG у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.