Sakata 3D Go&Print PLA

Від Sakata 3D, Іспанія PLA

  • Black
  • Blue
  • Chocolate
  • Fuchsia
  • Gold
  • Green
  • Grey
  • Light Blue
  • Magic Star Gold
  • Militar 1 GC
  • Orange
  • Pastel Green
  • Pastel Pink
  • Pastel Turquoise
  • Pastel Yellow
  • Pink
  • Purple
  • Red
  • Silver
  • +4

Як ним друкувати?

Сопло
190-230 °C
Стіл
50-70 °C
Діаметр
1.75 mm

Sakata 3D Go&Print PLA коротко

Sakata 3D Go&Print PLA це філамент із PLA від Sakata 3D, бренду з Іспанія. Друкуйте за температури сопла 190-230 °C і столу 50-70 °C. Випускається у 23 кольорах, на котушках 1 kg.

Матеріал
PLA
Сопло
190-230 °C
Стіл
50-70 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
1 kg
Кольори
23
Усі характеристики

Sakata 3D Go&Print PLA: кольори

    • Black
    Black
    • Blue
    Blue
    • Chocolate
    Chocolate
    • Fuchsia
    Fuchsia
    • Gold
    Gold
    • Green
    Green
    • Grey
    Grey
    • Light Blue
    Light Blue
    • Magic Star Gold
    Magic Star Gold
    • Militar 1 GC
    Militar 1 GC
    • Orange
    Orange
    • Pastel Green
    Pastel Green
    • Pastel Pink
    Pastel Pink
    • Pastel Turquoise
    Pastel Turquoise
    • Pastel Yellow
    Pastel Yellow
    • Pink
    Pink
    • Purple
    Purple
    • Red
    Red
    • Silver
    Silver
    • Skin Tone 2
    Skin Tone 2
    • Surf Green
    Surf Green
    • White
    White
    • Yellow
    Yellow

Де купити Sakata 3D Go&Print PLA

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте Sakata 3D Go&Print PLA на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери для Sakata 3D Go&Print PLA

PLA це базовий матеріал, яким друкує майже кожен 3D-принтер: 747 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним. Нижче наведено принтери, на яких користувачі SimplyPrint друкують найчастіше.

Sakata 3D Go&Print PLA в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

PLA це тип філаменту, для якого призначені багатоматеріальні пристрої.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, Sakata 3D не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Sakata 3D Go&Print PLA: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю PLA у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

Sakata 3D Go&Print PLA: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені Sakata 3D у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 190-230 °C
Температура стола 50-70 °C
Загартоване сопло Не позначено як абразивний

Матеріал

Матеріал PLA
Властивості Невідомо
Густина 1.24 g/cm³
Бренд з Іспанія

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 1 kg
Кольори 23
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти Sakata 3D Go&Print PLA зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати Sakata 3D Go&Print PLA?

Sakata 3D вказує температуру сопла 190-230 °C і температуру столу 50-70 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом Sakata 3D Go&Print PLA?

Майже будь-який: PLA є базовим матеріалом, яким друкує майже кожен 3D-принтер, і 747 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним.

Чи має Sakata 3D Go&Print PLA мітку NFC або RFID?

Не від Sakata 3D, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для Sakata 3D Go&Print PLA?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль PLA у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.