Gizmo Dorks TPU

Від Gizmo Dorks, США TPU

  • Black
  • Blue
  • Red
  • White
  • Yellow

Як ним друкувати?

Сопло
210-240 °C
Стіл
30-60 °C
Діаметр
1.75 mm

Gizmo Dorks TPU коротко

Gizmo Dorks TPU це філамент із TPU від Gizmo Dorks, бренду з США. Друкуйте за температури сопла 210-240 °C і столу 30-60 °C. Випускається у 5 кольорах, на котушках 1 kg.

Матеріал
TPU
Сопло
210-240 °C
Стіл
30-60 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
1 kg
Кольори
5
Усі характеристики

Gizmo Dorks TPU: кольори

    • Black
    Black
    • Blue
    Blue
    • Red
    Red
    • White
    White
    • Yellow
    Yellow

Де купити Gizmo Dorks TPU

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте Gizmo Dorks TPU на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери, що добре друкують Gizmo Dorks TPU

446 принтерів з нашого каталогу добре друкують TPU і гнучкі матеріали, якщо судити за їхніми температурами, корпусом і екструдером. Спочатку ті, які найчастіше використовують із SimplyPrint.

Gizmo Dorks TPU в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

Гнучкий філамент: більшість систем для кількох матеріалів (AMS, CFS, ACE Pro) не можуть надійно подавати м'який TPU. Друкуйте з зовнішнього тримача котушки.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, Gizmo Dorks не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Gizmo Dorks TPU: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю TPU у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

Gizmo Dorks TPU: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені Gizmo Dorks у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 210-240 °C
Температура стола 30-60 °C
Загартоване сопло Невідомо

Матеріал

Матеріал TPU
Властивості Невідомо
Густина 1.21 g/cm³
Бренд з США

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 1 kg
Кольори 5
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти Gizmo Dorks TPU зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати Gizmo Dorks TPU?

Gizmo Dorks вказує температуру сопла 210-240 °C і температуру столу 30-60 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом Gizmo Dorks TPU?

446 принтерів з нашого каталогу добре друкують його, якщо судити за їхніми температурами, корпусом і екструдером, наприклад Bambu Lab P1S, Bambu Lab A1 і Bambu Lab P1S Combo.

Чи має Gizmo Dorks TPU мітку NFC або RFID?

Не від Gizmo Dorks, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для Gizmo Dorks TPU?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль TPU у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.