Devil Design ASA

Від Devil Design, Польща ASA

  • ALUMINIUM
  • BLACK
  • BRIGHT ORANGE
  • DARK BROWN
  • DARK GRAY
  • LIGHT GRAY
  • NATURAL
  • OLIVE GREEN
  • RACE GREEN
  • RED

Як ним друкувати?

Сопло
235-261 °C
Стіл
90-110 °C
Діаметр
1.75 mm

Devil Design ASA коротко

Devil Design ASA це філамент із ASA від Devil Design, бренду з Польща. Друкуйте за температури сопла 235-261 °C і столу 90-110 °C. Випускається у 10 кольорах, на котушках 800 g і 1 kg.

Матеріал
ASA
Сопло
235-261 °C
Стіл
90-110 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
800 g і 1 kg
Кольори
10
Усі характеристики

Devil Design ASA: кольори

    • ALUMINIUM
    ALUMINIUM
    • BLACK
    BLACK
    • BRIGHT ORANGE
    BRIGHT ORANGE
    • DARK BROWN
    DARK BROWN
    • DARK GRAY
    DARK GRAY
    • LIGHT GRAY
    LIGHT GRAY
    • NATURAL
    NATURAL
    • OLIVE GREEN
    OLIVE GREEN
    • RACE GREEN
    RACE GREEN
    • RED
    RED

Де купити Devil Design ASA

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте Devil Design ASA на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери, що добре друкують Devil Design ASA

246 принтерів з нашого каталогу добре друкують ABS & ASA, якщо судити за їхніми температурами, корпусом і екструдером. Спочатку ті, які найчастіше використовують із SimplyPrint.

  • 3D-принтер Bambu Lab P1S
    Bambu Lab P1S
    1,500+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Bambu Lab P1S Combo
    Bambu Lab P1S Combo
    1,000+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Bambu Lab X1-Carbon Combo
    Bambu Lab X1-Carbon Combo
    500+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Bambu Lab P2S Combo
    Bambu Lab P2S Combo
    500+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Creality K1 Max
    Creality K1 Max
    500+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Creality K1C
    Creality K1C
    250+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Creality Ender-3 V3 KE
    Creality Ender-3 V3 KE
    250+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Creality K1
    Creality K1
    250+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Bambu Lab P1P
    Bambu Lab P1P
    250+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Bambu Lab P2S
    Bambu Lab P2S
    250+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер Anycubic Kobra S1
    Anycubic Kobra S1
    250+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं
  • 3D-принтер ELEGOO Centauri Carbon
    ELEGOO Centauri Carbon
    100+ प्रिंटर SimplyPrint का उपयोग करते हैं

Devil Design ASA в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

ASA це тип філаменту, для якого призначені багатоматеріальні пристрої.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, Devil Design не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Devil Design ASA: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю ASA у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

Devil Design ASA: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені Devil Design у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 235-261 °C
Температура стола 90-110 °C
Загартоване сопло Невідомо

Матеріал

Матеріал ASA
Властивості Невідомо
Густина 1.07 g/cm³
Бренд з Польща

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 800 g і 1 kg
Кольори 10
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти Devil Design ASA зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати Devil Design ASA?

Devil Design вказує температуру сопла 235-261 °C і температуру столу 90-110 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом Devil Design ASA?

246 принтерів з нашого каталогу добре друкують його, якщо судити за їхніми температурами, корпусом і екструдером, наприклад Bambu Lab P1S, Bambu Lab P1S Combo і Bambu Lab X1-Carbon Combo.

Чи має Devil Design ASA мітку NFC або RFID?

Не від Devil Design, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для Devil Design ASA?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль ASA у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.