Cookiecad PETG

Від Cookiecad, США PETG

  • Blue Star Stuff
  • Dark Magic
  • Fairy Floss
  • Funfetti
  • Green Apple Elixir
  • Lavender
  • Mint Green
  • Pink Star Stuff
  • Pixie Dust
  • Purple Star Stuff
  • Witchcraft

Як ним друкувати?

Сопло
220-250 °C
Стіл
70-90 °C
Діаметр
1.75 mm

Cookiecad PETG коротко

Cookiecad PETG це філамент із PETG від Cookiecad, бренду з США. Друкуйте за температури сопла 220-250 °C і столу 70-90 °C. Випускається у 11 кольорах, на котушках 1 kg.

Матеріал
PETG
Сопло
220-250 °C
Стіл
70-90 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
1 kg
Кольори
11
Усі характеристики

Cookiecad PETG: кольори

    • Blue Star Stuff
    Blue Star Stuff Напівпрозорий · Блискітки
    • Dark Magic
    Dark Magic Райдужний
    • Fairy Floss
    Fairy Floss Напівпрозорий · Блискітки
    • Funfetti
    Funfetti Напівпрозорий · Блискітки
    • Green Apple Elixir
    Green Apple Elixir Райдужний
    • Lavender
    Lavender
    • Mint Green
    Mint Green
    • Pink Star Stuff
    Pink Star Stuff Напівпрозорий · Блискітки
    • Pixie Dust
    Pixie Dust
    • Purple Star Stuff
    Purple Star Stuff Напівпрозорий · Блискітки
    • Witchcraft
    Witchcraft Райдужний

Де купити Cookiecad PETG

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте Cookiecad PETG на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери для Cookiecad PETG

PETG це базовий матеріал, яким друкує майже кожен 3D-принтер: 703 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним. Нижче наведено принтери, на яких користувачі SimplyPrint друкують найчастіше.

Cookiecad PETG в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

PETG це тип філаменту, для якого призначені багатоматеріальні пристрої.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, Cookiecad не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Cookiecad PETG: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю PETG у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

Що користувачі SimplyPrint роблять із Cookiecad PETG

З котушок і друків облікових записів SimplyPrint, підрахованих разом станом на 23 Oct 2026. Неможливо ідентифікувати жоден обліковий запис.

Мати в наявності
Використовується кількома користувачами SimplyPrint

Cookiecad PETG: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені Cookiecad у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 220-250 °C
Температура стола 70-90 °C
Загартоване сопло Невідомо

Матеріал

Матеріал PETG
Властивості Деякі кольори: Напівпрозорий, Блискітки, Райдужний
Густина 1.27 g/cm³
Бренд з США

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 1 kg
Кольори 11
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти Cookiecad PETG зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати Cookiecad PETG?

Cookiecad вказує температуру сопла 220-250 °C і температуру столу 70-90 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом Cookiecad PETG?

Майже будь-який: PETG є базовим матеріалом, яким друкує майже кожен 3D-принтер, і 703 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним.

Чи має Cookiecad PETG мітку NFC або RFID?

Не від Cookiecad, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для Cookiecad PETG?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль PETG у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.