COEX 3D PLA

Від COEX 3D, США PLA

  • Aqua Blue
  • Army Green
  • Army Green Prime
  • Black
  • Black Prime
  • Bone Brown
  • C♻EXNext
  • Chocolate Brown
  • Cobalt Blue
  • Cobalt Blue Prime
  • Construction Yellow
  • Construction Yellow Prime
  • Desert Tan
  • Desert Tan Prime
  • Fog Gray
  • Galaxy Blue
  • Gamer Green (Chartreuse)
  • Glacier Blue
  • Green Bay Green
  • +32

Як ним друкувати?

Сопло
190-230 °C
Стіл
50-70 °C
Діаметр
1.75 mm

COEX 3D PLA коротко

COEX 3D PLA це філамент із PLA від COEX 3D, бренду з США. Друкуйте за температури сопла 190-230 °C і столу 50-70 °C. Випускається у 51 кольорі, на котушках 1 kg.

Матеріал
PLA
Сопло
190-230 °C
Стіл
50-70 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
1 kg
Кольори
51
Усі характеристики

COEX 3D PLA: кольори

    • Aqua Blue
    Aqua Blue
    • Army Green
    Army Green
    • Army Green Prime
    Army Green Prime
    • Black
    Black
    • Black Prime
    Black Prime
    • Bone Brown
    Bone Brown
    • C♻EXNext
    C♻EXNext Перероблений
    • Chocolate Brown
    Chocolate Brown
    • Cobalt Blue
    Cobalt Blue
    • Cobalt Blue Prime
    Cobalt Blue Prime
    • Construction Yellow
    Construction Yellow
    • Construction Yellow Prime
    Construction Yellow Prime
    • Desert Tan
    Desert Tan
    • Desert Tan Prime
    Desert Tan Prime
    • Fog Gray
    Fog Gray
    • Galaxy Blue
    Galaxy Blue
    • Gamer Green (Chartreuse)
    Gamer Green (Chartreuse)
    • Glacier Blue
    Glacier Blue Напівпрозорий
    • Green Bay Green
    Green Bay Green
    • Green Bay Yellow
    Green Bay Yellow
    • Green Bay Yellow Prime
    Green Bay Yellow Prime
    • Gunmetal Gray
    Gunmetal Gray
    • Iced Amethyst
    Iced Amethyst
    • Inferno Orange
    Inferno Orange
    • Legion Gray
    Legion Gray
    • Lilac Purple
    Lilac Purple
    • Lilac Purple Prime
    Lilac Purple Prime
    • Magenta Pink
    Magenta Pink
    • Maroon Red
    Maroon Red
    • Metallic Gunmetal Silver Prime
    Metallic Gunmetal Silver Prime
    • Metallic Silver
    Metallic Silver
    • Natural
    Natural Напівпрозорий
    • Natural Prime
    Natural Prime Напівпрозорий
    • Navy Blue
    Navy Blue
    • Neon Green
    Neon Green УФ-реактивний
    • Ocean Blue
    Ocean Blue
    • Olive Drab Green
    Olive Drab Green
    • Plum Purple
    Plum Purple
    • Pumpkin Orange
    Pumpkin Orange
    • Pumpkin Orange Prime
    Pumpkin Orange Prime
    • Salsa Red
    Salsa Red
    • Scarlet Red
    Scarlet Red
    • Scarlet Red Prime
    Scarlet Red Prime
    • Stone Gray
    Stone Gray
    • Stone Gray Prime
    Stone Gray Prime
    • Taxicab Yellow
    Taxicab Yellow
    • Taxicab Yellow Prime
    Taxicab Yellow Prime
    • Translucent Blood Red
    Translucent Blood Red Напівпрозорий
    • Translucent Blood Red Prime
    Translucent Blood Red Prime Напівпрозорий
    • White
    White
    • White Prime
    White Prime

Де купити COEX 3D PLA

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте COEX 3D PLA на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери для COEX 3D PLA

PLA це базовий матеріал, яким друкує майже кожен 3D-принтер: 747 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним. Нижче наведено принтери, на яких користувачі SimplyPrint друкують найчастіше.

COEX 3D PLA в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

PLA це тип філаменту, для якого призначені багатоматеріальні пристрої.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, COEX 3D не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

COEX 3D PLA: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю PLA у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

COEX 3D PLA: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені COEX 3D у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 190-230 °C
Температура стола 50-70 °C
Загартоване сопло Не позначено як абразивний

Матеріал

Матеріал PLA
Властивості Деякі кольори: Перероблений, Напівпрозорий, УФ-реактивний
Густина 1.24 g/cm³
Бренд з США

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 1 kg
Кольори 51
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти COEX 3D PLA зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати COEX 3D PLA?

COEX 3D вказує температуру сопла 190-230 °C і температуру столу 50-70 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом COEX 3D PLA?

Майже будь-який: PLA є базовим матеріалом, яким друкує майже кожен 3D-принтер, і 747 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним.

Чи має COEX 3D PLA мітку NFC або RFID?

Не від COEX 3D, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для COEX 3D PLA?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль PLA у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.