AmazonBasics Silk PLA

Від AmazonBasics, США PLA

  • Blue
  • Gold
  • Off White
  • Silver

Як ним друкувати?

Сопло
190-230 °C
Стіл
50-70 °C
Діаметр
1.75 mm

AmazonBasics Silk PLA коротко

AmazonBasics Silk PLA це філамент із PLA від AmazonBasics, бренду з США. Друкуйте за температури сопла 190-230 °C і столу 50-70 °C. Випускається у 4 кольорах, на котушках 1 kg.

Матеріал
PLA
Сопло
190-230 °C
Стіл
50-70 °C
Діаметр
1.75 mm
Розміри котушок
1 kg
Кольори
4
Усі характеристики

AmazonBasics Silk PLA: кольори

    • Blue
    Blue Шовк
    • Gold
    Gold Шовк
    • Off White
    Off White Шовк
    • Silver
    Silver Шовк

Де купити AmazonBasics Silk PLA

Ми ще не знаємо магазину, де це продають. Можливо, це є на Amazon.

Amazon

Шукайте AmazonBasics Silk PLA на Amazon. Посилання відкриє Amazon для вашої країни, якщо він доступний.

Шукати на Amazon Партнерське посилання

Розкриття інформації про партнерські посилання: деякі посилання на цій сторінці є партнерськими. Ми можемо отримати комісію, якщо ви зробите покупку, без додаткових витрат для вас. Як учасник програми Amazon Associates, ми отримуємо дохід від кваліфікованих покупок.

Принтери для AmazonBasics Silk PLA

PLA це базовий матеріал, яким друкує майже кожен 3D-принтер: 747 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним. Нижче наведено принтери, на яких користувачі SimplyPrint друкують найчастіше.

AmazonBasics Silk PLA в AMS, CFS або ACE Pro та його NFC-мітка

У багатоматеріальному модулі

PLA це тип філаменту, для якого призначені багатоматеріальні пристрої.

У Відкритій базі даних філаментів ще не вказано розмір котушки та чи вона картонна: перевірте, чи вона підходить до вашого блоку.

Мітки NFC і RFID

Наскільки нам відомо, AmazonBasics не наносить міток на свої котушки. SimplyPrint записує мітку для системи, якою ви користуєтеся, тож котушка працює як оригінальна котушка виробника системи:

Creality CFS: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Creality зчитують її як свою.

Anycubic ACE: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Anycubic зчитують її як свою.

OpenPrintTag: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери Prusa зчитують її як свою.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери ELEGOO зчитують її як свою.

OpenSpool: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenSpool, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint записує мітку для цієї котушки, тож принтери QIDI зчитують її як свою.

OpenTag: SimplyPrint записує відкриту мітку OpenTag, яку може зчитати будь-який зчитувач OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint записує відкриту мітку TigerTag, яку може зчитати будь-який зчитувач TigerTag.

Мітки Bambu Lab і Snapmaker U1 підписані виробником принтерів, тому ми не можемо їх записувати, але можемо записувати інші. Натомість на цих принтерах SimplyPrint відстежує котушку.

Зчитати з NFC-мітки
Бренд
Матеріал
Колір
Котушка
Залишкова вага 0 g із 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

AmazonBasics Silk PLA: профілі слайсера

Наскільки нам відомо, жоден слайсер не має власного профілю для нього. Почніть із загального профілю PLA у своєму слайсері та встановіть наведені вище температури.

Що користувачі SimplyPrint роблять із AmazonBasics Silk PLA

З котушок і друків облікових записів SimplyPrint, підрахованих разом станом на 23 Oct 2026. Неможливо ідентифікувати жоден обліковий запис.

Мати в наявності
Використовується кількома користувачами SimplyPrint
Аматори
Використовується кількома користувачами SimplyPrint

AmazonBasics Silk PLA: характеристики

Температури, матеріал і котушки, наведені AmazonBasics у Відкритій базі даних філаментів.

Друк

Температура сопла 190-230 °C
Температура стола 50-70 °C
Загартоване сопло Не позначено як абразивний

Матеріал

Матеріал PLA
Властивості Шовк
Густина 1.24 g/cm³
Бренд з США

Котушки

Діаметр 1.75 mm
Розміри котушок 1 kg
Кольори 4
Заправки без котушки Невідомо

Ці дані неправильні? Відредагуйте їх у Відкритій базі даних філаментів: зміни з’являться на цій сторінці після наступного імпорту. Файл філаменту на GitHub

Порівняти AmazonBasics Silk PLA зі схожими філаментами

Філамент того самого типу від інших брендів, зі схожим фінішем і температурами, який можна придбати.

Часті запитання

За якої температури друкувати AmazonBasics Silk PLA?

AmazonBasics вказує температуру сопла 190-230 °C і температуру столу 50-70 °C. Почніть із середини діапазону та налаштуйте під свій принтер.

Які 3D-принтери можуть друкувати філаментом AmazonBasics Silk PLA?

Майже будь-який: PLA є базовим матеріалом, яким друкує майже кожен 3D-принтер, і 747 із 747 принтерів у нашому каталозі добре друкують ним.

Чи має AmazonBasics Silk PLA мітку NFC або RFID?

Не від AmazonBasics, наскільки нам відомо. SimplyPrint може запрограмувати для неї мітку, сумісну з Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag і TigerTag, тож котушка працюватиме як оригінальна котушка виробника системи.

Чи є профіль слайсера для AmazonBasics Silk PLA?

Наскільки нам відомо, власного немає. Використовуйте універсальний профіль PLA у вашому слайсері з указаними вище температурами.

Дані про філамент: Open Filament Database, відкритий каталог, який підтримує спільнота та допомагає розвивати SimplyPrint. Дані про використання, оцінки принтерів і підтримку NFC є власними даними SimplyPrint.