TINMORRY Rapid-Eco PETG

Fra TINMORRY, Sveits PETG

  • Apricot
  • Black
  • Bright Yellow
  • Carter Yellow
  • Chameleon Blue/Purple
  • Coffee
  • Cold White
  • Dark Green
  • Dark Red
  • Fluorescent Green
  • Fluorescent Purple Red
  • Fluorescent Rose Red
  • Fluorescent Yellow
  • Grey
  • Ivory White
  • Klein Blue
  • Light Grey
  • Meeple White
  • Mint Green
  • +16

Hvordan skriver jeg det ut?

Dyse
220-250 °C
Printplate
70-90 °C
Diameter
1.75 mm

TINMORRY Rapid-Eco PETG på et øyeblikk

TINMORRY Rapid-Eco PETG er PETG-filament fra TINMORRY, et merke fra Sveits. Skriv det ut med dysen på 220-250 °C og printplaten på 70-90 °C. Den finnes i 35 farger, på 1 kg-spoler.

Materiale
PETG
Dyse
220-250 °C
Printplate
70-90 °C
Diameter
1.75 mm
Spolestørrelser
1 kg
Farger
35
Alle spesifikasjoner

TINMORRY Rapid-Eco PETG-farger

    • Apricot
    Apricot
    • Black
    Black
    • Bright Yellow
    Bright Yellow
    • Carter Yellow
    Carter Yellow
    • Chameleon Blue/Purple
    Chameleon Blue/Purple Iriserende
    • Coffee
    Coffee
    • Cold White
    Cold White
    • Dark Green
    Dark Green
    • Dark Red
    Dark Red
    • Fluorescent Green
    Fluorescent Green UV-reaktiv
    • Fluorescent Purple Red
    Fluorescent Purple Red UV-reaktiv
    • Fluorescent Rose Red
    Fluorescent Rose Red UV-reaktiv
    • Fluorescent Yellow
    Fluorescent Yellow UV-reaktiv
    • Grey
    Grey
    • Ivory White
    Ivory White
    • Klein Blue
    Klein Blue
    • Light Grey
    Light Grey
    • Meeple White
    Meeple White
    • Mint Green
    Mint Green
    • Olive Green
    Olive Green
    • Orange
    Orange
    • Pink
    Pink
    • Sakura Pink
    Sakura Pink
    • Skin
    Skin
    • Sky Blue
    Sky Blue
    • Sparkly Black
    Sparkly Black Glitter
    • Sparkly Blue
    Sparkly Blue Glitter
    • Sparkly Red
    Sparkly Red Glitter
    • Sparkly Silver
    Sparkly Silver Glitter
    • Sparkly Violet
    Sparkly Violet Glitter
    • Transparent
    Transparent Gjennomsiktig
    • Transparent Blue
    Transparent Blue Gjennomskinnelig
    • Transparent Green
    Transparent Green Gjennomskinnelig
    • Transparent Red
    Transparent Red Gjennomskinnelig
    • Vinca Blue
    Vinca Blue

Hvor kan du kjøpe TINMORRY Rapid-Eco PETG

Vi kjenner foreløpig ikke til noen butikk som selger det. Amazon kan ha det.

Amazon

Søk etter TINMORRY Rapid-Eco PETG på Amazon. Lenken åpner Amazon for landet ditt, hvis det finnes en.

Søk på Amazon Partnerlenke

Informasjon om partnerlenker: Enkelte lenker på denne siden er partnerlenker. Vi kan motta provisjon hvis du kjøper noe, uten ekstra kostnad for deg. Som Amazon-partner tjener vi på kvalifiserte kjøp.

Printere for TINMORRY Rapid-Eco PETG

PETG er et grunnleggende materiale som praktisk talt alle 3D-printere skriver ut: 703 av de 747 printerne i katalogen vår skriver det ut godt. Nedenfor er printerne som SimplyPrint-brukere oftest skriver ut med.

TINMORRY Rapid-Eco PETG i en AMS, CFS eller ACE Pro, og NFC-brikken

I en enhet for flere materialer

PETG er typen filament multimaterialenheter er laget for.

Open Filament Database registrerer foreløpig ikke spolens størrelse eller om den er av papp: Sjekk at den passer i enheten din.

NFC- og RFID-brikker

Vi kjenner ikke til at TINMORRY setter brikker på spolene sine. SimplyPrint programmerer en for systemet du bruker, slik at spolen fungerer som systemprodusentens egen:

Creality CFS: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Creality-printere leser den som sin egen.

Anycubic ACE: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Anycubic-printere leser den som sin egen.

OpenPrintTag: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Prusa-printere leser den som sin egen.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at ELEGOO-printere leser den som sin egen.

OpenSpool: SimplyPrint programmerer en åpen OpenSpool-brikke, som enhver OpenSpool-leser kan lese.

QidiTech: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at QIDI-printere leser den som sin egen.

OpenTag: SimplyPrint programmerer en åpen OpenTag-brikke, som enhver OpenTag-leser kan lese.

TigerTag: SimplyPrint programmerer en åpen TigerTag-brikke, som enhver TigerTag-leser kan lese.

Bambu Lab og Snapmaker U1-brikker er signert av printerprodusenten, så vi kan ikke skrive til dem, men vi kan skrive til de andre. På disse printerne holder SimplyPrint oversikt over spolen i stedet.

Les fra NFC-brikke
Merke
Materiale
Farge
Spole
Gjenværende vekt 0 g av 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Slicerprofiler for TINMORRY Rapid-Eco PETG

Ingen slicer vi kjenner til har en egen profil for det. Start med slicerens generiske PETG-profil og angi temperaturene ovenfor.

Hva SimplyPrint-brukere gjør med TINMORRY Rapid-Eco PETG

Fra spolene og utskriftene til SimplyPrint-kontoer, telt samlet per 23 Oct 2026. Ingen konto kan identifiseres.

Ha den på lager
Brukes av flere SimplyPrint-brukere
Hobbybrukere
Brukes av flere SimplyPrint-brukere

Spesifikasjoner for TINMORRY Rapid-Eco PETG

Temperaturer, materiale og spoler, slik TINMORRY oppgir dem i Open Filament Database.

Print

Dysetemperatur 220-250 °C
Printplatetemperatur 70-90 °C
Herdet dyse Ukjent

Materiale

Materiale PETG
Egenskaper Noen farger: Iriserende, UV-reaktiv, Glitter, Gjennomsiktig, Gjennomskinnelig
Tetthet 1.27 g/cm³
Merke fra Sveits

Spoler

Diameter 1.75 mm
Spolestørrelser 1 kg
Farger 35
Påfyll uten spole Ukjent

Er disse dataene feil? Rediger dem i Open Filament Database: Endringen vises på denne siden ved neste import. Filamentets fil på GitHub

Sammenlign TINMORRY Rapid-Eco PETG med lignende filamenter

Samme type filament fra andre merker, med lignende overflate og temperaturer, som du kan kjøpe.

Ofte stilte spørsmål

Hvilken temperatur skal jeg printe TINMORRY Rapid-Eco PETG ved?

TINMORRY oppgir en dysetemperatur på 220-250 °C og en printplatetemperatur på 70-90 °C. Begynn midt i intervallet og juster for printeren din.

Hvilke 3D-printere kan skrive ut TINMORRY Rapid-Eco PETG?

Nesten alle: PETG er et grunnleggende materiale som nesten alle 3D-printere kan skrive ut, og 703 av de 747 printerne i katalogen vår kan skrive det ut godt.

Har TINMORRY Rapid-Eco PETG en NFC- eller RFID-brikke?

Ikke fra TINMORRY, så vidt vi vet. SimplyPrint kan skrive en brikke for den til Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag og TigerTag, slik at spolen fungerer som systemprodusentens egen.

Finnes det en slicerprofil for TINMORRY Rapid-Eco PETG?

Ikke en egen variant vi kjenner til. Bruk slicerens generiske PETG-profil med temperaturene ovenfor.

Filamentdata: Open Filament Database, en åpen katalog vedlikeholdt av fellesskapet som SimplyPrint bidrar til å drive. Bruksdata, printervurderinger og NFC-støtte tilhører SimplyPrint.