Snapmaker Breakaway Support for PLA

Fra Snapmaker, Kina PLA

  • White

Hvordan skriver jeg det ut?

Dyse
200-240 °C
Printplate
65 °C
Diameter
1.75 mm

Ferdige profiler i 2 slicere

Merkede spoler: Snapmaker U1

Snapmaker Breakaway Support for PLA på et øyeblikk

Snapmaker Breakaway Support for PLA er PLA-filament fra Snapmaker, et merke fra Kina. Slicerprofilene skriver det ut med dysen på 200-240 °C og printplaten på 65 °C. Den finnes i 1 farge, på 500 g-spoler.

Materiale
PLA
Dyse
200-240 °C
Printplate
65 °C
Diameter
1.75 mm
Spolestørrelser
500 g
Farger
1
Alle spesifikasjoner

Snapmaker Breakaway Support for PLA-farger

    • White
    White

Hvor kan du kjøpe Snapmaker Breakaway Support for PLA

Butikker som sender til deg, med produsentens egen først. En butikk viser én spole fra serien, 1,75 mm, 1 kg, der den selges. Velg farge og størrelse på butikkens side.

Snapmaker Offisiell butikk

Best for USA: Snapmakers globale butikk

Kjøpt direkte fra Snapmaker, fra butikken som betjener området ditt.

$19.99 Pris hos Snapmaker, sjekket 22. oktober 2026
3DJake

En annen butikk som selger Snapmaker Breakaway Support for PLA.

3D Prima

En annen butikk som selger Snapmaker Breakaway Support for PLA.

Amazon

Søk etter Snapmaker Breakaway Support for PLA på Amazon. Lenken åpner Amazon for landet ditt, hvis det finnes en.

Søk på Amazon Partnerlenke

Informasjon om partnerlenker: Enkelte lenker på denne siden er partnerlenker. Vi kan motta provisjon hvis du kjøper noe, uten ekstra kostnad for deg. Som Amazon-partner tjener vi på kvalifiserte kjøp.

Printere for Snapmaker Breakaway Support for PLA

PLA er et grunnleggende materiale som praktisk talt alle 3D-printere skriver ut: 747 av de 747 printerne i katalogen vår skriver det ut godt. Nedenfor er printerne som SimplyPrint-brukere oftest skriver ut med.

Snapmaker Breakaway Support for PLA i en AMS, CFS eller ACE Pro, og NFC-brikken

I en enhet for flere materialer

PLA er typen filament multimaterialenheter er laget for.

Open Filament Database registrerer foreløpig ikke spolens størrelse eller om den er av papp: Sjekk at den passer i enheten din.

NFC- og RFID-brikker

Spolene fra Snapmaker har Snapmaker U1-brikker, og SimplyPrint leser dem direkte: Skann en spole, så legges den til i lageret ditt.

For andre systemer skriver SimplyPrint til brikken:

Creality CFS: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Creality-printere leser den som sin egen.

Anycubic ACE: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Anycubic-printere leser den som sin egen.

OpenPrintTag: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at Prusa-printere leser den som sin egen.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at ELEGOO-printere leser den som sin egen.

OpenSpool: SimplyPrint programmerer en åpen OpenSpool-brikke, som enhver OpenSpool-leser kan lese.

QidiTech: SimplyPrint programmerer en brikke for denne spolen, slik at QIDI-printere leser den som sin egen.

OpenTag: SimplyPrint programmerer en åpen OpenTag-brikke, som enhver OpenTag-leser kan lese.

TigerTag: SimplyPrint programmerer en åpen TigerTag-brikke, som enhver TigerTag-leser kan lese.

Bambu Lab og Snapmaker U1-brikker er signert av printerprodusenten, så vi kan ikke skrive til dem, men vi kan skrive til de andre. På disse printerne holder SimplyPrint oversikt over spolen i stedet.

Les fra NFC-brikke
Merke
Materiale
Farge
Spole
Gjenværende vekt 0 g av 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Slicerprofiler for Snapmaker Breakaway Support for PLA

Ferdige profiler fra slicerprodusentene og Snapmaker, innebygd i SimplyPrints nettbaserte slicer: velg filamentet og slice i nettleseren.

Spesifikasjoner for Snapmaker Breakaway Support for PLA

Temperaturer, materiale og spoler, slik Snapmaker oppgir dem i Open Filament Database.

Print

Dysetemperatur 200-240 °C Fra slicerprofilene: Open Filament Database har ingen ennå
Printplatetemperatur 65 °C Fra slicerprofilene: Open Filament Database har ingen ennå
Herdet dyse Ukjent

Materiale

Materiale PLA
Egenskaper Ukjent
Tetthet 1.32 g/cm³
Merke fra Kina

Spoler

Diameter 1.75 mm
Spolestørrelser 500 g
Farger 1
Påfyll uten spole Ukjent

Er disse dataene feil? Rediger dem i Open Filament Database: Endringen vises på denne siden ved neste import. Filamentets fil på GitHub

Sammenlign Snapmaker Breakaway Support for PLA med lignende filamenter

Samme type filament fra andre merker, med lignende overflate og temperaturer, som du kan kjøpe.

Ofte stilte spørsmål

Hvilken temperatur skal jeg printe Snapmaker Breakaway Support for PLA ved?

Slicerprofilene skriver det ut med dysen på 200-240 °C og printplaten på 65 °C, avhengig av printer og byggeplate. Start midt i området og juster for printeren din.

Hvilke 3D-printere kan skrive ut Snapmaker Breakaway Support for PLA?

Nesten alle: PLA er et grunnleggende materiale som nesten alle 3D-printere kan skrive ut, og 747 av de 747 printerne i katalogen vår kan skrive det ut godt.

Har Snapmaker Breakaway Support for PLA en NFC- eller RFID-brikke?

Snapmakers spoler har Snapmaker U1-brikker, og SimplyPrint leser dem. SimplyPrint kan også skrive brikker for Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag og TigerTag, slik at spolen fungerer som systemprodusentens egen.

Finnes det en slicerprofil for Snapmaker Breakaway Support for PLA?

Ja, i ElegooSlicer og OrcaSlicer, og de er innebygd i SimplyPrints nettslicer.

Filamentdata: Open Filament Database, en åpen katalog vedlikeholdt av fellesskapet som SimplyPrint bidrar til å drive. Bruksdata, printervurderinger og NFC-støtte tilhører SimplyPrint.