ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

Od ROSA3D Filaments, Polska TPU

  • 88A Glow In The Dark
  • 96A Glow In The Dark Green
  • 96A Green Glow In The Dark Green

Jak go wydrukować?

Dysza
220-250 °C
Stół
30-60 °C
Średnica
1.75 mm

Przegląd: ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU to filament TPU marki ROSA3D Filaments, marki z kraju Polska. Drukować przy temperaturze dyszy 220-250 °C i stołu 30-60 °C. Występuje w 3 kolorach, na szpulach 500 g.

Materiał
TPU
Dysza
220-250 °C
Stół
30-60 °C
Średnica
1.75 mm
Rozmiary szpul
500 g
Kolory
3
Wszystkie specyfikacje

Kolory filamentu ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

    • 88A Glow In The Dark
    88A Glow In The Dark Świeci w ciemności
    • 96A Glow In The Dark Green
    96A Glow In The Dark Green Świeci w ciemności
    • 96A Green Glow In The Dark Green
    96A Green Glow In The Dark Green Świeci w ciemności

Gdzie kupić ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

Nie jest jeszcze znany sklep, który go sprzedaje. Amazon może go mieć.

Amazon

W Amazon można wyszukać ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU. Link otworzy Amazon dla danego kraju, jeśli jest dostępny.

Wyszukać w Amazon Link partnerski

Informacja o linkach partnerskich: Niektóre linki na tej stronie są linkami partnerskimi. Możemy otrzymać prowizję za dokonanie zakupu bez dodatkowych kosztów dla kupującego. Jako partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.

Drukarki dobrze drukujące z ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

446 drukarek z naszego katalogu dobrze drukuje TPU i materiały elastyczne, oceniono na podstawie temperatur, obudowy i ekstrudera. Najpierw pokazano najczęściej używane z SimplyPrint.

ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU w AMS, CFS lub ACE Pro oraz jego tag NFC

W jednostce wielomateriałowej

Elastyczny filament: większość urządzeń wielomateriałowych (AMS, CFS, ACE Pro) nie podaje niezawodnie miękkiego TPU. Należy drukować go z zewnętrznego uchwytu na szpulę.

Open Filament Database nie zawiera jeszcze informacji o rozmiarze szpuli ani o tym, czy jest tekturowa: należy sprawdzić, czy pasuje do urządzenia.

Tagi NFC i RFID

ROSA3D Filaments jest wymieniona jako marka TigerTag: SimplyPrint odczytuje oznaczoną szpulę.

Nie każda szpula marki ROSA3D Filaments ma taki znacznik. SimplyPrint zapisuje znacznik dla używanego systemu, dzięki czemu szpula działa jak oryginalna szpula producenta systemu:

Creality CFS: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Creality odczytują ją jak własną.

Anycubic ACE: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Anycubic odczytują ją jak własną.

OpenPrintTag: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Prusa odczytują ją jak własną.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki ELEGOO odczytują ją jak własną.

OpenSpool: SimplyPrint zapisuje otwarty tag OpenSpool, który może odczytać każdy czytnik OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki QIDI odczytują ją jak własną.

OpenTag: SimplyPrint zapisuje otwarty tag OpenTag, który może odczytać każdy czytnik OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint zapisuje otwarty tag TigerTag, który może odczytać każdy czytnik TigerTag.

Tagi Bambu Lab i Snapmaker U1 są podpisane przez producenta drukarki, więc nie można ich zapisywać, ale pozostałe można zapisywać. W tych drukarkach SimplyPrint śledzi szpulę.

Odczyt ze znacznika NFC
Marka
Materiał
Kolor
Szpula
Pozostała masa 0 g z 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Profile slicera dla ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

Nie znamy slicera z własnym profilem dla tego filamentu. Należy zacząć od ogólnego profilu TPU w używanym slicerze i ustawić powyższe temperatury.

Specyfikacja filamentu ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU

Temperatury, materiał i szpule podane przez ROSA3D Filaments w Open Filament Database.

Drukowanie

Temperatura dyszy 220-250 °C
Temperatura stołu 30-60 °C
Hartowana dysza Nieoznaczony jako ścierny

Materiał

Materiał TPU
Właściwości Świeci w ciemności
Gęstość 1.21 g/cm³
Marka z Polska

Szpule

Średnica 1.75 mm
Rozmiary szpul 500 g
Kolory 3
Wkłady bez szpuli Nieznane

Czy te dane są nieprawidłowe? Edytuj je w Open Filament Database: poprawka pojawi się na tej stronie przy następnym imporcie. Plik filamentu w serwisie GitHub

Porównaj ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU z podobnymi filamentami

Podobny filament innych marek, o zbliżonym wykończeniu i temperaturach, dostępny w sprzedaży.

Najczęściej zadawane pytania

W jakiej temperaturze drukować filament ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU?

ROSA3D Filaments podaje temperaturę dyszy 220-250 °C i stołu 30-60 °C. Należy zacząć od środka zakresu i dostosować ustawienia do drukarki.

Które drukarki 3D obsługują ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU?

446 drukarek z naszego katalogu dobrze go drukuje, oceniono na podstawie temperatur, obudowy i ekstrudera, na przykład Bambu Lab P1S, Bambu Lab A1 i Bambu Lab P1S Combo.

Czy filament ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU ma tag NFC lub RFID?

ROSA3D Filaments jest wymieniona jako marka TigerTag, więc niektóre jej szpule mogą mieć ten tag, który odczytuje SimplyPrint. SimplyPrint może też zapisać tag dla niej do systemów Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag i TigerTag.

Czy istnieje profil slicera dla ROSA3D Filaments Rosa Flex Glow TPU?

Nie wiadomo, aby istniał własny profil. Należy użyć ogólnego profilu TPU w slicerze z powyższymi temperaturami.

Dane filamentu: Open Filament Database, otwarty katalog utrzymywany przez społeczność, w którego prowadzeniu pomaga SimplyPrint. Dane o użyciu, oceny drukarek i obsługa NFC są własnością SimplyPrint.