Fiberlogy Nylon PA12

Od Fiberlogy, Polska PA12

  • Black
  • Blue
  • Inox
  • Light Green
  • Natural
  • Orange
  • Red
  • White
  • Yellow

Jak go wydrukować?

Dysza
255-271 °C
Stół
100 °C
Średnica
1.75 mm

Gotowy profil w 1 slicerze

Przegląd: Fiberlogy Nylon PA12

Fiberlogy Nylon PA12 to filament PA12 marki Fiberlogy, marki z kraju Polska. Drukować przy temperaturze dyszy 255-271 °C i stołu 100 °C. Występuje w 9 kolorach, na szpulach 750 g.

Materiał
PA12
Dysza
255-271 °C
Stół
100 °C
Średnica
1.75 mm
Rozmiary szpul
750 g
Kolory
9
Wszystkie specyfikacje

Kolory filamentu Fiberlogy Nylon PA12

    • Black
    Black
    • Blue
    Blue
    • Inox
    Inox
    • Light Green
    Light Green
    • Natural
    Natural
    • Orange
    Orange
    • Red
    Red
    • White
    White
    • Yellow
    Yellow

Gdzie kupić Fiberlogy Nylon PA12

Nie jest jeszcze znany sklep, który go sprzedaje. Amazon może go mieć.

Amazon

W Amazon można wyszukać Fiberlogy Nylon PA12. Link otworzy Amazon dla danego kraju, jeśli jest dostępny.

Wyszukać w Amazon Link partnerski

Informacja o linkach partnerskich: Niektóre linki na tej stronie są linkami partnerskimi. Możemy otrzymać prowizję za dokonanie zakupu bez dodatkowych kosztów dla kupującego. Jako partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.

Drukarki dobrze drukujące z Fiberlogy Nylon PA12

187 drukarek z naszego katalogu dobrze drukuje Nylon (PA), oceniono na podstawie temperatur, obudowy i ekstrudera. Najpierw pokazano najczęściej używane z SimplyPrint.

Fiberlogy Nylon PA12 w AMS, CFS lub ACE Pro oraz jego tag NFC

W jednostce wielomateriałowej

Open Filament Database nie zawiera jeszcze informacji o rozmiarze szpuli ani o tym, czy jest tekturowa: należy sprawdzić, czy pasuje do urządzenia.

Tagi NFC i RFID

Fiberlogy, o ile wiadomo, nie umieszcza tagów na swoich szpulach. SimplyPrint zapisuje tag dla używanego systemu, dzięki czemu szpula działa jak własna szpula producenta systemu:

OpenPrintTag: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Prusa odczytują ją jak własną.

QidiTech: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki QIDI odczytują ją jak własną.

OpenSpool: SimplyPrint zapisuje otwarty tag OpenSpool, który może odczytać każdy czytnik OpenSpool.

OpenTag: SimplyPrint zapisuje otwarty tag OpenTag, który może odczytać każdy czytnik OpenTag.

Creality CFS: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Creality odczytują ją jak własną.

Anycubic ACE: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Anycubic odczytują ją jak własną.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki ELEGOO odczytują ją jak własną.

TigerTag: SimplyPrint zapisuje otwarty tag TigerTag, który może odczytać każdy czytnik TigerTag.

Tagi Bambu Lab i Snapmaker U1 są podpisane przez producenta drukarki, więc nie można ich zapisywać, ale pozostałe można zapisywać. W tych drukarkach SimplyPrint śledzi szpulę.

Odczyt ze znacznika NFC
Marka
Materiał
Kolor
Szpula
Pozostała masa 0 g z 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Profile slicera dla Fiberlogy Nylon PA12

Gotowe profile od twórców slicerów i Fiberlogy, dostępne w slicerze online SimplyPrint: wystarczy wybrać filament i przygotować model w przeglądarce.

Specyfikacja filamentu Fiberlogy Nylon PA12

Temperatury, materiał i szpule podane przez Fiberlogy w Open Filament Database.

Drukowanie

Temperatura dyszy 255-271 °C
Temperatura stołu 100 °C
Hartowana dysza Nieoznaczony jako ścierny

Materiał

Materiał PA12
Właściwości Nieznane
Gęstość 1.01 g/cm³
Marka z Polska

Szpule

Średnica 1.75 mm
Rozmiary szpul 750 g
Kolory 9
Wkłady bez szpuli Nieznane

Czy te dane są nieprawidłowe? Edytuj je w Open Filament Database: poprawka pojawi się na tej stronie przy następnym imporcie. Plik filamentu w serwisie GitHub

Porównaj Fiberlogy Nylon PA12 z podobnymi filamentami

Podobny filament innych marek, o zbliżonym wykończeniu i temperaturach, dostępny w sprzedaży.

Najczęściej zadawane pytania

W jakiej temperaturze drukować filament Fiberlogy Nylon PA12?

Fiberlogy podaje temperaturę dyszy 255-271 °C i stołu 100 °C. Należy zacząć od środka zakresu i dostosować ustawienia do drukarki.

Które drukarki 3D obsługują Fiberlogy Nylon PA12?

187 drukarek z naszego katalogu dobrze go drukuje, oceniono na podstawie temperatur, obudowy i ekstrudera, na przykład Bambu Lab P1S, Bambu Lab P1S Combo i Bambu Lab X1-Carbon Combo.

Czy filament Fiberlogy Nylon PA12 ma tag NFC lub RFID?

O ile wiadomo, nie od Fiberlogy. SimplyPrint może zapisać dla niej znacznik do systemów OpenPrintTag, QidiTech, OpenSpool, OpenTag, Creality CFS, Anycubic ACE, ELEGOO Canvas i TigerTag, dzięki czemu szpula działa jak oryginalna szpula producenta systemu.

Czy istnieje profil slicera dla Fiberlogy Nylon PA12?

Tak, w PrusaSlicer, są one wbudowane w slicer online SimplyPrint.

Dane filamentu: Open Filament Database, otwarty katalog utrzymywany przez społeczność, w którego prowadzeniu pomaga SimplyPrint. Dane o użyciu, oceny drukarek i obsługa NFC są własnością SimplyPrint.