Dancyn 3D Prints PLA Basic

Od Dancyn 3D Prints, USA PLA

  • Beige
  • Black
  • Blue
  • Emerald Green
  • Gold
  • Gold Brown Sparkle
  • Green
  • Grey
  • Maroon Red
  • Orange
  • Peanut Brown
  • Pell Blue
  • Purple
  • Red
  • Sakura Pink
  • Scallion Green
  • Silver
  • Sky Blue
  • Stessy's Hot Pink
  • +2

Jak go wydrukować?

Dysza
190-220 °C
Stół
0-60 °C
Średnica
1.75 mm

Przegląd: Dancyn 3D Prints PLA Basic

Dancyn 3D Prints PLA Basic to filament PLA marki Dancyn 3D Prints, marki z kraju USA. Drukować przy temperaturze dyszy 190-220 °C i stołu 0-60 °C. Występuje w 21 kolorach, na szpulach 1 kg.

Materiał
PLA
Dysza
190-220 °C
Stół
0-60 °C
Średnica
1.75 mm
Rozmiary szpul
1 kg
Kolory
21
Wszystkie specyfikacje

Kolory filamentu Dancyn 3D Prints PLA Basic

    • Beige
    Beige
    • Black
    Black
    • Blue
    Blue
    • Emerald Green
    Emerald Green
    • Gold
    Gold
    • Gold Brown Sparkle
    Gold Brown Sparkle
    • Green
    Green
    • Grey
    Grey
    • Maroon Red
    Maroon Red
    • Orange
    Orange
    • Peanut Brown
    Peanut Brown
    • Pell Blue
    Pell Blue
    • Purple
    Purple
    • Red
    Red
    • Sakura Pink
    Sakura Pink
    • Scallion Green
    Scallion Green
    • Silver
    Silver
    • Sky Blue
    Sky Blue
    • Stessy's Hot Pink
    Stessy's Hot Pink
    • White
    White
    • Yellow
    Yellow

Gdzie kupić Dancyn 3D Prints PLA Basic

Sklepy dostarczające do danego regionu, najpierw sklep producenta. Sklep pokazuje jedną szpulę z serii, 1.75 mm i 1 kg, jeśli ją sprzedaje: kolor i rozmiar można wybrać na stronie sklepu.

Dancyn 3D Prints Oficjalny sklep

Najlepszy dla USA: globalny sklep Dancyn 3D Prints

Kupione bezpośrednio od Dancyn 3D Prints, w sklepie obsługującym dany region.

$16.99 Cena w Dancyn 3D Prints, sprawdzono 22 października 2026
Amazon

Dancyn 3D Prints sprzedaje ją także na Amazon. Link otwiera Amazon dla danego kraju, jeśli jest dostępny.

$18.99
(stan na 22 paź, 23:02 UTC)

Cena i dostępność są aktualne na wskazaną datę i godzinę, ale mogą się zmienić. Obowiązuje cena i dostępność wyświetlana na Amazon w chwili zakupu.

Kup na Amazon Link partnerski

Informacja o linkach partnerskich: Niektóre linki na tej stronie są linkami partnerskimi. Możemy otrzymać prowizję za dokonanie zakupu bez dodatkowych kosztów dla kupującego. Jako partner Amazon zarabiamy na kwalifikujących się zakupach.

Drukarki do Dancyn 3D Prints PLA Basic

PLA to podstawowy materiał, który dobrze drukuje praktycznie każda drukarka 3D: 747 z 747 drukarek w naszym katalogu dobrze go drukuje. Poniżej znajdują się te, z których użytkownicy SimplyPrint korzystają najczęściej.

Dancyn 3D Prints PLA Basic w AMS, CFS lub ACE Pro oraz jego tag NFC

W jednostce wielomateriałowej

PLA to rodzaj filamentu, dla którego stworzono systemy wielomateriałowe.

Open Filament Database nie zawiera jeszcze informacji o rozmiarze szpuli ani o tym, czy jest tekturowa: należy sprawdzić, czy pasuje do urządzenia.

Tagi NFC i RFID

Dancyn 3D Prints, o ile wiadomo, nie umieszcza tagów na swoich szpulach. SimplyPrint zapisuje tag dla używanego systemu, dzięki czemu szpula działa jak własna szpula producenta systemu:

Creality CFS: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Creality odczytują ją jak własną.

Anycubic ACE: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Anycubic odczytują ją jak własną.

OpenPrintTag: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki Prusa odczytują ją jak własną.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki ELEGOO odczytują ją jak własną.

OpenSpool: SimplyPrint zapisuje otwarty tag OpenSpool, który może odczytać każdy czytnik OpenSpool.

QidiTech: SimplyPrint zapisuje tag dla tej szpuli, dzięki czemu drukarki QIDI odczytują ją jak własną.

OpenTag: SimplyPrint zapisuje otwarty tag OpenTag, który może odczytać każdy czytnik OpenTag.

TigerTag: SimplyPrint zapisuje otwarty tag TigerTag, który może odczytać każdy czytnik TigerTag.

Tagi Bambu Lab i Snapmaker U1 są podpisane przez producenta drukarki, więc nie można ich zapisywać, ale pozostałe można zapisywać. W tych drukarkach SimplyPrint śledzi szpulę.

Odczyt ze znacznika NFC
Marka
Materiał
Kolor
Szpula
Pozostała masa 0 g z 1000 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Profile slicera dla Dancyn 3D Prints PLA Basic

Nie znamy slicera z własnym profilem dla tego filamentu. Należy zacząć od ogólnego profilu PLA w używanym slicerze i ustawić powyższe temperatury.

Specyfikacja filamentu Dancyn 3D Prints PLA Basic

Temperatury, materiał i szpule podane przez Dancyn 3D Prints w Open Filament Database.

Drukowanie

Temperatura dyszy 190-220 °C
Temperatura stołu 0-60 °C
Hartowana dysza Nieznane

Materiał

Materiał PLA
Właściwości Nieznane
Gęstość 1.24 g/cm³
Marka z USA

Szpule

Średnica 1.75 mm
Rozmiary szpul 1 kg
Kolory 21
Wkłady bez szpuli Sprzedawany

Czy te dane są nieprawidłowe? Edytuj je w Open Filament Database: poprawka pojawi się na tej stronie przy następnym imporcie. Plik filamentu w serwisie GitHub

Porównaj Dancyn 3D Prints PLA Basic z podobnymi filamentami

Podobny filament innych marek, o zbliżonym wykończeniu i temperaturach, dostępny w sprzedaży.

Najczęściej zadawane pytania

W jakiej temperaturze drukować filament Dancyn 3D Prints PLA Basic?

Dancyn 3D Prints podaje temperaturę dyszy 190-220 °C i stołu 0-60 °C. Należy zacząć od środka zakresu i dostosować ustawienia do drukarki.

Które drukarki 3D obsługują Dancyn 3D Prints PLA Basic?

Praktycznie każda: PLA to podstawowy materiał, który dobrze drukuje niemal każda drukarka 3D, a 747 z 747 drukarek w naszym katalogu dobrze go drukuje.

Czy filament Dancyn 3D Prints PLA Basic ma tag NFC lub RFID?

O ile wiadomo, nie od Dancyn 3D Prints. SimplyPrint może zapisać dla niej znacznik do systemów Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag i TigerTag, dzięki czemu szpula działa jak oryginalna szpula producenta systemu.

Czy istnieje profil slicera dla Dancyn 3D Prints PLA Basic?

Nie wiadomo, aby istniał własny profil. Należy użyć ogólnego profilu PLA w slicerze z powyższymi temperaturami.

Dane filamentu: Open Filament Database, otwarty katalog utrzymywany przez społeczność, w którego prowadzeniu pomaga SimplyPrint. Dane o użyciu, oceny drukarek i obsługa NFC są własnością SimplyPrint.