PrimaSelect PVA+

PrimaSelect tarafından, İsveç PVA

  • Natural

Bunu nasıl yazdırırım?

Nozül
1-2 °C
Tabla
6 °C
Çap
1.75 mm

1 slicer'da hazır profil

Genel bakış: PrimaSelect PVA+

PrimaSelect PVA+, İsveç kökenli bir marka olan PrimaSelect'in PVA filamentidir. Slicer profilleri bunu nozül sıcaklığı 1-2 °C ve tabla sıcaklığı 6 °C olacak şekilde yazdırır. 1 renkte, 500 g makaralarda sunulur.

Malzeme
PVA
Nozül
1-2 °C
Tabla
6 °C
Çap
1.75 mm
Makara boyutları
500 g
Renkler
1
Tüm teknik özellikler

PrimaSelect PVA+ renkleri

    • Natural
    Natural

PrimaSelect PVA+ nereden alınır

Size gönderim yapan mağazalar. Üreticinin kendi mağazası önce gelir. Bir mağaza, ürün serisinden satıldığı yerdeki 1,75 mm, 1 kg makarayı gösterir: renk ve boyutu kendi sayfasından seçin.

Gadgethuset

PrimaSelect PVA+ satan başka bir mağaza.

Amazon

Amazon'da PrimaSelect PVA+ arayın. Bağlantı, varsa ülkenizdeki Amazon'u açar.

Amazon'da ara Affiliate bağlantısı

Affiliate açıklaması: Bu sayfadaki bazı bağlantılar affiliate bağlantılarıdır. Satın alma yaparsanız size ek maliyet olmadan komisyon kazanabiliriz. Amazon Associate olarak, nitelikli satın alımlardan gelir elde ederiz.

PrimaSelect PVA+ ile iyi baskı yapan yazıcılar

Kataloğumuz yazıcıları PLA, PETG, TPU, ABS ve ASA, Nylon, polikarbonat, elyaf dolgulu ve yüksek sıcaklık filamentlerine göre değerlendirir. PVA bunlardan biri değil, bu nedenle yazıcınızın üreticisinin malzeme listesini kontrol edin.

PrimaSelect PVA+'in AMS, CFS veya ACE Pro'daki kullanımı ve NFC etiketi

Çok malzemeli ünitede

Nemi hızla çeker: kuru tutun ve baskılar arasında açık çok malzemeli ünitede bırakmayın.

Open Filament Database, makaranın boyutunu veya karton olup olmadığını henüz kaydetmiyor: ünitenize uyup uymadığını kontrol edin.

NFC ve RFID etiketleri

Bildiğimiz kadarıyla PrimaSelect, makaralarına etiket koymuyor. SimplyPrint, kullandığınız sistem için bir etiket yazar, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır:

Creality CFS: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Creality yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

Anycubic ACE: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Anycubic yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenPrintTag: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Prusa yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece ELEGOO yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenSpool: SimplyPrint, her OpenSpool okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenSpool etiketi yazar.

QidiTech: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece QIDI yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenTag: SimplyPrint, her OpenTag okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenTag etiketi yazar.

TigerTag: SimplyPrint, her TigerTag okuyucunun okuyabileceği açık bir TigerTag etiketi yazar.

Bambu Lab ve Snapmaker U1 etiketleri yazıcı üreticisi tarafından imzalandığından bunlara yazamıyoruz, ancak diğerlerine yazabiliyoruz. Bu yazıcılarda SimplyPrint bunun yerine makarayı takip eder.

NFC etiketinden oku
Marka
Malzeme
Renk
Makara
Kalan ağırlık 1000 g üzerinden 0 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

PrimaSelect PVA+ slicer profilleri

Slicer üreticileri ve PrimaSelect tarafından hazırlanmış, SimplyPrint çevrimiçi slicer'ına entegre profiller: filamenti seçin ve tarayıcınızda dilimleyin.

PrimaSelect PVA+ özellikleri

PrimaSelect'ın Open Filament Database'te verdiği sıcaklıklar, malzeme ve makaralar.

Yazdırılıyor

Nozül sıcaklığı 1-2 °C Slicer profillerinden: Open Filament Database'de henüz yok
Tabla sıcaklığı 6 °C Slicer profillerinden: Open Filament Database'de henüz yok
Sertleştirilmiş nozül Bilinmiyor

Malzeme

Malzeme PVA
Özellikler Bilinmiyor
Yoğunluk 1.19 g/cm³
Marka menşei İsveç

Makaralar

Çap 1.75 mm
Makara boyutları 500 g
Renkler 1
Makarasız yeniden dolumlar Bilinmiyor

Bu veri yanlış mı? Open Filament Database'de düzenleyin: düzeltme sonraki içe aktarmada bu sayfaya yansır. Filamentin GitHub'daki dosyası

Sık sorulan sorular

PrimaSelect PVA+'i hangi sıcaklıkta yazdırmalıyım?

Slicer profilleri, yazıcıya ve baskı plakasına bağlı olarak, bunu nozül sıcaklığı 1-2 °C ve tabla sıcaklığı 6 °C olacak şekilde yazdırır. Aralığın ortasından başlayın ve yazıcınıza göre ayarlayın.

PrimaSelect PVA+'te NFC veya RFID etiketi var mı?

Bildiğimiz kadarıyla PrimaSelect tarafından sağlanmıyor. SimplyPrint, Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag ve TigerTag için bunun etiketini yazabilir, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır.

PrimaSelect PVA+ için slicer profili var mı?

Evet, PrusaSlicer içinde bulunur ve SimplyPrint'in çevrimiçi slicer'ına entegredir.

Filament verileri: SimplyPrint'in yönetimine yardımcı olduğu açık, topluluk tarafından sürdürülen bir katalog olan Açık Filament Veritabanı'ndan alınır. Kullanım istatistikleri, yazıcı derecelendirmeleri ve NFC desteği SimplyPrint'e aittir.