Panchroma PET CoPE

Panchroma tarafından, Çin PET

  • Aqua Blue
  • Beige
  • Black
  • Blue
  • Brown
  • Cold White
  • Cream
  • Dark Grey
  • Green
  • Grey
  • Jungle Green
  • Lemon Yellow
  • Lime Green
  • Magenta
  • Olive Drab Green
  • Olive Green
  • Orange
  • Pink
  • Polymaker Teal
  • +8

Bunu nasıl yazdırırım?

Nozül
190-230 °C
Tabla
25-61 °C
Çap
1.75 mm

2 slicer'da hazır profil

Genel bakış: Panchroma PET CoPE

Panchroma PET CoPE, Çin kökenli bir marka olan Panchroma'in PET filamentidir. Nozülü 190-230 °C, tablayı 25-61 °C sıcaklığa ayarlayıp baskı alın. 27 renkte, 1 kg makaralarda sunulur.

Malzeme
PET
Nozül
190-230 °C
Tabla
25-61 °C
Çap
1.75 mm
Makara boyutları
1 kg
Renkler
27
Tüm teknik özellikler

Panchroma PET CoPE renkleri

    • Aqua Blue
    Aqua Blue
    • Beige
    Beige
    • Black
    Black
    • Blue
    Blue
    • Brown
    Brown
    • Cold White
    Cold White
    • Cream
    Cream
    • Dark Grey
    Dark Grey
    • Green
    Green
    • Grey
    Grey
    • Jungle Green
    Jungle Green
    • Lemon Yellow
    Lemon Yellow
    • Lime Green
    Lime Green
    • Magenta
    Magenta
    • Olive Drab Green
    Olive Drab Green
    • Olive Green
    Olive Green
    • Orange
    Orange
    • Pink
    Pink
    • Polymaker Teal
    Polymaker Teal
    • Purple
    Purple
    • Red
    Red
    • Steel Grey
    Steel Grey
    • Stone Blue
    Stone Blue
    • Tan
    Tan
    • White
    White
    • Wine Red
    Wine Red
    • Yellow
    Yellow

Panchroma PET CoPE nereden alınır

Size gönderim yapan mağazalar. Üreticinin kendi mağazası önce gelir. Bir mağaza, ürün serisinden satıldığı yerdeki 1,75 mm, 1 kg makarayı gösterir: renk ve boyutu kendi sayfasından seçin.

PolyMaker

Panchroma PET CoPE satan başka bir mağaza.

$19.98 PolyMaker fiyatı, kontrol tarihi: 13 Ekim 2026
PolyMaker'da görüntüle Affiliate bağlantısı
Amazon

Amazon'da Panchroma PET CoPE arayın. Bağlantı, varsa ülkenizdeki Amazon'u açar.

Amazon'da ara Affiliate bağlantısı

Affiliate açıklaması: Bu sayfadaki bazı bağlantılar affiliate bağlantılarıdır. Satın alma yaparsanız size ek maliyet olmadan komisyon kazanabiliriz. Amazon Associate olarak, nitelikli satın alımlardan gelir elde ederiz.

Panchroma PET CoPE için yazıcılar

PET, neredeyse her 3D yazıcının basabildiği temel bir malzemedir: kataloğumuzdaki 747 yazıcının 703 tanesi bunu iyi basar. Aşağıda SimplyPrint kullanıcılarının en çok kullandığı yazıcılar yer alır.

Panchroma PET CoPE'in AMS, CFS veya ACE Pro'daki kullanımı ve NFC etiketi

Çok malzemeli ünitede

PET, çoklu malzeme ünitelerinin kullanımı için tasarlanan filament türüdür.

Open Filament Database, makaranın boyutunu veya karton olup olmadığını henüz kaydetmiyor: ünitenize uyup uymadığını kontrol edin.

NFC ve RFID etiketleri

Bildiğimiz kadarıyla Panchroma, makaralarına etiket koymuyor. SimplyPrint, kullandığınız sistem için bir etiket yazar, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır:

Creality CFS: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Creality yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

Anycubic ACE: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Anycubic yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenPrintTag: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Prusa yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece ELEGOO yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenSpool: SimplyPrint, her OpenSpool okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenSpool etiketi yazar.

QidiTech: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece QIDI yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenTag: SimplyPrint, her OpenTag okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenTag etiketi yazar.

TigerTag: SimplyPrint, her TigerTag okuyucunun okuyabileceği açık bir TigerTag etiketi yazar.

Bambu Lab ve Snapmaker U1 etiketleri yazıcı üreticisi tarafından imzalandığından bunlara yazamıyoruz, ancak diğerlerine yazabiliyoruz. Bu yazıcılarda SimplyPrint bunun yerine makarayı takip eder.

NFC etiketinden oku
Marka
Malzeme
Renk
Makara
Kalan ağırlık 1000 g üzerinden 0 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Panchroma PET CoPE slicer profilleri

Slicer üreticileri ve Panchroma tarafından hazırlanmış, SimplyPrint çevrimiçi slicer'ına entegre profiller: filamenti seçin ve tarayıcınızda dilimleyin.

ElegooSlicer
ve 28 tane daha
OrcaSlicer
ve 28 tane daha

Panchroma PET CoPE özellikleri

Panchroma'ın Open Filament Database'te verdiği sıcaklıklar, malzeme ve makaralar.

Yazdırılıyor

Nozül sıcaklığı 190-230 °C
Tabla sıcaklığı 25-61 °C
Sertleştirilmiş nozül Bilinmiyor

Malzeme

Malzeme PET
Özellikler Bilinmiyor
Yoğunluk 1.3 g/cm³
Marka menşei Çin

Makaralar

Çap 1.75 mm
Makara boyutları 1 kg
Renkler 27
Makarasız yeniden dolumlar Bilinmiyor

Belgeler

Teknik veri sayfası Panchroma'den indir

Bu veri yanlış mı? Open Filament Database'de düzenleyin: düzeltme sonraki içe aktarmada bu sayfaya yansır. Filamentin GitHub'daki dosyası

Panchroma PET CoPE'i benzer filamentlerle karşılaştır

Satın alabileceğiniz, benzer yüzey ve sıcaklıklara sahip diğer markaların aynı tür filamentleri.

Sık sorulan sorular

Panchroma PET CoPE'i hangi sıcaklıkta yazdırmalıyım?

Panchroma, nozül sıcaklığını 190-230 °C, tabla sıcaklığını 25-61 °C olarak belirtir. Aralığın ortasından başlayın ve yazıcınıza göre ayarlayın.

Hangi 3D yazıcılar Panchroma PET CoPE yazdırabilir?

Neredeyse tümü: PET, neredeyse her 3D yazıcının yazdırabildiği temel bir malzemedir ve kataloğumuzdaki 747 yazıcının 703 tanesi bununla iyi baskı alır.

Panchroma PET CoPE'te NFC veya RFID etiketi var mı?

Bildiğimiz kadarıyla Panchroma tarafından sağlanmıyor. SimplyPrint, Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag ve TigerTag için bunun etiketini yazabilir, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır.

Panchroma PET CoPE için slicer profili var mı?

Evet, ElegooSlicer ve OrcaSlicer içinde bulunur ve SimplyPrint'in çevrimiçi slicer'ına entegredir.

Filament verileri: SimplyPrint'in yönetimine yardımcı olduğu açık, topluluk tarafından sürdürülen bir katalog olan Açık Filament Veritabanı'ndan alınır. Kullanım istatistikleri, yazıcı derecelendirmeleri ve NFC desteği SimplyPrint'e aittir.