Fiberlogy PP

Fiberlogy tarafından, Polonya PP

  • Black
  • Blue
  • Graphite
  • Gray
  • Grey
  • Light Green
  • Natural
  • Orange
  • R Anthracite
  • Red
  • White
  • Yellow

Bunu nasıl yazdırırım?

Nozül
220-250 °C
Tabla
80-100 °C
Çap
1.75 mm

1 slicer'da hazır profil

Genel bakış: Fiberlogy PP

Fiberlogy PP, Polonya kökenli bir marka olan Fiberlogy'in PP filamentidir. Nozülü 220-250 °C, tablayı 80-100 °C sıcaklığa ayarlayıp baskı alın. 12 renkte, 750 g ve 1 kg makaralarda sunulur.

Malzeme
PP
Nozül
220-250 °C
Tabla
80-100 °C
Çap
1.75 mm
Makara boyutları
750 g ve 1 kg
Renkler
12
Tüm teknik özellikler

Fiberlogy PP renkleri

    • Black
    Black
    • Blue
    Blue
    • Graphite
    Graphite
    • Gray
    Gray
    • Grey
    Grey
    • Light Green
    Light Green
    • Natural
    Natural
    • Orange
    Orange
    • R Anthracite
    R Anthracite Geri dönüştürülmüş
    • Red
    Red
    • White
    White
    • Yellow
    Yellow

Fiberlogy PP nereden alınır

Henüz bunu satan bir mağaza bilmiyoruz. Amazon'da bulunabilir.

Amazon

Amazon'da Fiberlogy PP arayın. Bağlantı, varsa ülkenizdeki Amazon'u açar.

Amazon'da ara Affiliate bağlantısı

Affiliate açıklaması: Bu sayfadaki bazı bağlantılar affiliate bağlantılarıdır. Satın alma yaparsanız size ek maliyet olmadan komisyon kazanabiliriz. Amazon Associate olarak, nitelikli satın alımlardan gelir elde ederiz.

Fiberlogy PP ile iyi baskı yapan yazıcılar

Kataloğumuz yazıcıları PLA, PETG, TPU, ABS ve ASA, Nylon, polikarbonat, elyaf dolgulu ve yüksek sıcaklık filamentlerine göre değerlendirir. PP bunlardan biri değil, bu nedenle yazıcınızın üreticisinin malzeme listesini kontrol edin.

Fiberlogy PP'in AMS, CFS veya ACE Pro'daki kullanımı ve NFC etiketi

Çok malzemeli ünitede

Open Filament Database, makaranın boyutunu veya karton olup olmadığını henüz kaydetmiyor: ünitenize uyup uymadığını kontrol edin.

NFC ve RFID etiketleri

Bildiğimiz kadarıyla Fiberlogy, makaralarına etiket koymuyor. SimplyPrint, kullandığınız sistem için bir etiket yazar, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır:

Creality CFS: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Creality yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

Anycubic ACE: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Anycubic yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenPrintTag: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Prusa yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece ELEGOO yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenSpool: SimplyPrint, her OpenSpool okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenSpool etiketi yazar.

QidiTech: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece QIDI yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenTag: SimplyPrint, her OpenTag okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenTag etiketi yazar.

TigerTag: SimplyPrint, her TigerTag okuyucunun okuyabileceği açık bir TigerTag etiketi yazar.

Bambu Lab ve Snapmaker U1 etiketleri yazıcı üreticisi tarafından imzalandığından bunlara yazamıyoruz, ancak diğerlerine yazabiliyoruz. Bu yazıcılarda SimplyPrint bunun yerine makarayı takip eder.

NFC etiketinden oku
Marka
Malzeme
Renk
Makara
Kalan ağırlık 1000 g üzerinden 0 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

Fiberlogy PP slicer profilleri

Slicer üreticileri ve Fiberlogy tarafından hazırlanmış, SimplyPrint çevrimiçi slicer'ına entegre profiller: filamenti seçin ve tarayıcınızda dilimleyin.

Fiberlogy PP özellikleri

Fiberlogy'ın Open Filament Database'te verdiği sıcaklıklar, malzeme ve makaralar.

Yazdırılıyor

Nozül sıcaklığı 220-250 °C
Tabla sıcaklığı 80-100 °C
Sertleştirilmiş nozül Bilinmiyor

Malzeme

Malzeme PP
Özellikler Bazı renkler: Geri dönüştürülmüş
Yoğunluk 1.05 g/cm³
Marka menşei Polonya

Makaralar

Çap 1.75 mm
Makara boyutları 750 g ve 1 kg
Renkler 12
Makarasız yeniden dolumlar Bilinmiyor

Belgeler

Teknik veri sayfası Fiberlogy'den indir

Bu veri yanlış mı? Open Filament Database'de düzenleyin: düzeltme sonraki içe aktarmada bu sayfaya yansır. Filamentin GitHub'daki dosyası

Sık sorulan sorular

Fiberlogy PP'i hangi sıcaklıkta yazdırmalıyım?

Fiberlogy, nozül sıcaklığını 220-250 °C, tabla sıcaklığını 80-100 °C olarak belirtir. Aralığın ortasından başlayın ve yazıcınıza göre ayarlayın.

Fiberlogy PP'te NFC veya RFID etiketi var mı?

Bildiğimiz kadarıyla Fiberlogy tarafından sağlanmıyor. SimplyPrint, Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag ve TigerTag için bunun etiketini yazabilir, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır.

Fiberlogy PP için slicer profili var mı?

Evet, PrusaSlicer içinde bulunur ve SimplyPrint'in çevrimiçi slicer'ına entegredir.

Filament verileri: SimplyPrint'in yönetimine yardımcı olduğu açık, topluluk tarafından sürdürülen bir katalog olan Açık Filament Veritabanı'ndan alınır. Kullanım istatistikleri, yazıcı derecelendirmeleri ve NFC desteği SimplyPrint'e aittir.