3DXTech PETG 3DXStat ESD

3DXTech tarafından, ABD PETG

  • Black

Bunu nasıl yazdırırım?

Nozül
260-280 °C
Tabla
60-90 °C
Çap
1.75 mm

Genel bakış: 3DXTech PETG 3DXStat ESD

3DXTech PETG 3DXStat ESD, ABD kökenli bir marka olan 3DXTech'in PETG filamentidir. Nozülü 260-280 °C, tablayı 60-90 °C sıcaklığa ayarlayıp baskı alın. 1 renkte, 1 kg makaralarda sunulur.

Malzeme
PETG
Nozül
260-280 °C
Tabla
60-90 °C
Çap
1.75 mm
Makara boyutları
1 kg
Renkler
1
Tüm teknik özellikler

3DXTech PETG 3DXStat ESD renkleri

    • Black
    Black ESD güvenli

3DXTech PETG 3DXStat ESD nereden alınır

Henüz bunu satan bir mağaza bilmiyoruz. Amazon'da bulunabilir.

Amazon

Amazon'da 3DXTech PETG 3DXStat ESD arayın. Bağlantı, varsa ülkenizdeki Amazon'u açar.

Amazon'da ara Affiliate bağlantısı

Affiliate açıklaması: Bu sayfadaki bazı bağlantılar affiliate bağlantılarıdır. Satın alma yaparsanız size ek maliyet olmadan komisyon kazanabiliriz. Amazon Associate olarak, nitelikli satın alımlardan gelir elde ederiz.

3DXTech PETG 3DXStat ESD için yazıcılar

PETG, neredeyse her 3D yazıcının basabildiği temel bir malzemedir: kataloğumuzdaki 747 yazıcının 703 tanesi bunu iyi basar. Aşağıda SimplyPrint kullanıcılarının en çok kullandığı yazıcılar yer alır.

3DXTech PETG 3DXStat ESD'in AMS, CFS veya ACE Pro'daki kullanımı ve NFC etiketi

Çok malzemeli ünitede

PETG, çoklu malzeme ünitelerinin kullanımı için tasarlanan filament türüdür.

Open Filament Database, makaranın boyutunu veya karton olup olmadığını henüz kaydetmiyor: ünitenize uyup uymadığını kontrol edin.

NFC ve RFID etiketleri

Bildiğimiz kadarıyla 3DXTech, makaralarına etiket koymuyor. SimplyPrint, kullandığınız sistem için bir etiket yazar, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır:

Creality CFS: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Creality yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

Anycubic ACE: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Anycubic yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenPrintTag: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece Prusa yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

ELEGOO Canvas: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece ELEGOO yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenSpool: SimplyPrint, her OpenSpool okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenSpool etiketi yazar.

QidiTech: SimplyPrint bu makara için bir etiket yazar, böylece QIDI yazıcılar onu kendi makaraları gibi okur.

OpenTag: SimplyPrint, her OpenTag okuyucunun okuyabileceği açık bir OpenTag etiketi yazar.

TigerTag: SimplyPrint, her TigerTag okuyucunun okuyabileceği açık bir TigerTag etiketi yazar.

Bambu Lab ve Snapmaker U1 etiketleri yazıcı üreticisi tarafından imzalandığından bunlara yazamıyoruz, ancak diğerlerine yazabiliyoruz. Bu yazıcılarda SimplyPrint bunun yerine makarayı takip eder.

NFC etiketinden oku
Marka
Malzeme
Renk
Makara
Kalan ağırlık 1000 g üzerinden 0 g
SimplyPrint OpenSpool OpenTag Bambu Lab Creality OpenPrintTag TigerTag

3DXTech PETG 3DXStat ESD slicer profilleri

Bildiğimiz kadarıyla hiçbir slicer'ın buna özel profili yok. Slicer'ınızdaki genel PETG profilinden başlayın ve yukarıdaki sıcaklıkları ayarlayın.

3DXTech PETG 3DXStat ESD özellikleri

3DXTech'ın Open Filament Database'te verdiği sıcaklıklar, malzeme ve makaralar.

Yazdırılıyor

Nozül sıcaklığı 260-280 °C
Tabla sıcaklığı 60-90 °C
Sertleştirilmiş nozül Aşındırıcı olarak listelenmemiş

Malzeme

Malzeme PETG
Özellikler ESD güvenli
Yoğunluk 1.28 g/cm³
Marka menşei ABD

Makaralar

Çap 1.75 mm
Makara boyutları 1 kg
Renkler 1
Makarasız yeniden dolumlar Bilinmiyor

Belgeler

Teknik veri sayfası 3DXTech'den indir

Bu veri yanlış mı? Open Filament Database'de düzenleyin: düzeltme sonraki içe aktarmada bu sayfaya yansır. Filamentin GitHub'daki dosyası

3DXTech PETG 3DXStat ESD'i benzer filamentlerle karşılaştır

Satın alabileceğiniz, benzer yüzey ve sıcaklıklara sahip diğer markaların aynı tür filamentleri.

Sık sorulan sorular

3DXTech PETG 3DXStat ESD'i hangi sıcaklıkta yazdırmalıyım?

3DXTech, nozül sıcaklığını 260-280 °C, tabla sıcaklığını 60-90 °C olarak belirtir. Aralığın ortasından başlayın ve yazıcınıza göre ayarlayın.

Hangi 3D yazıcılar 3DXTech PETG 3DXStat ESD yazdırabilir?

Neredeyse tümü: PETG, neredeyse her 3D yazıcının yazdırabildiği temel bir malzemedir ve kataloğumuzdaki 747 yazıcının 703 tanesi bununla iyi baskı alır.

3DXTech PETG 3DXStat ESD'te NFC veya RFID etiketi var mı?

Bildiğimiz kadarıyla 3DXTech tarafından sağlanmıyor. SimplyPrint, Creality CFS, Anycubic ACE, OpenPrintTag, ELEGOO Canvas, OpenSpool, QidiTech, OpenTag ve TigerTag için bunun etiketini yazabilir, böylece makara sistem üreticisinin kendi makarası gibi çalışır.

3DXTech PETG 3DXStat ESD için slicer profili var mı?

Bildiğimiz kadarıyla kendine ait bir profil yok. Slicer'ınızın genel PETG profilini yukarıdaki sıcaklıklarla kullanın.

Filament verileri: SimplyPrint'in yönetimine yardımcı olduğu açık, topluluk tarafından sürdürülen bir katalog olan Açık Filament Veritabanı'ndan alınır. Kullanım istatistikleri, yazıcı derecelendirmeleri ve NFC desteği SimplyPrint'e aittir.